OCT 29

Coaching droga doskonałości

Współczesny świat wymaga od nas ciągłego rozwoju.

Rynek pracy stawia przed pracobiorcami coraz to nowe wyzwania, pojawiają się nowe zawody i umiejętności, wkraczają nowe technologie, tworzone są nowe urządzenia. Wszystko to w bardzo dużym stopniu wpływa na rynek pracy oraz status osoby zatrudnionej, przede wszystkim przy pracach złożonych.
Niejednokrotnie można się przekonać, że model edukacji i rynku pracy, w którym po skończeniu danej szkoły, czy też kierunków studiów pracujemy w określonym zawodzie do emerytury, to już przeszłość. Ogrom możliwości powoduje to, że zaczynamy się w tym gubić, a przyszłość wydaje nam się ciemną dziurą. 
Dowiedz się więcej: http://www.metrum.edu.pl
Pomóc nam się odnaleźć we współczesnym świecie z całą jego złożonością może coach, czyli ktoś kto poprowadzi nas przez problemy, powodując, że znajdziemy właściwą drogę. Jak zostać coachem? Najprościej rzecz ujmując można się na niego wyszkolić. Kurs treningu interpersonalnego to podstawa w przygotowaniu do takiego zawodu. Druga opcją jest szkoła trenerów. Po skończeniu, czy to kursu, czy też szkoły mamy podstawy do tego, aby móc kierować zabłąkanymi we współczesnym świecie ludźmi. 
Na pewno nie możemy też na tym poprzestać. Edukacja to niekończący się proces i jeden kurs treningu interpersonalnego nam nie wystarczy. Możemy również połączyć rożne rodzaje doświadczeń edukacyjnych, czyli szkoła trenerów plus kurs, lub też na odwrót. Na pewno odpowiednie ustawienie proporcji tych działań da nam doskonałą odpowiedź na to postawione wcześniej pytanie: jak zostać coachem?

Fotografie:

szkoła trenerów

jak zostać coachem

kurs treningu interpersonalnego

Twój komentarz