OCT 29

Tableau - zrozum dane

Zaczynasz stawiać pierwsze kroki w pracy zawodowej, a może nudzi Cię aktualna praca i chciałbyś zajmować się czymś ciekawszym? Praca z danymi, liczby i logiczne myślenie to Twoja bajka? To dobrze! Wzrasta popyt na zawody związane z analizą danych. 
Szacuje się, że wraz z kolejnymi latami ta tendencja będzie się utrzymywać a nawet wzrastać, a specjaliści z tej branży będą coraz lepiej opłacani. Na zapotrzebowanie niestety nie odpowiada rynek, ciągle brakuje specjalistów, a ilość ofert rośnie z dnia na dzień. Jeżeli chcesz spróbować się w tej branży musisz posiadać odpowiednie umiejętności. Kluczowym jest poznanie odpowiednich programów analitycznych. 
Jednym z głównych jest narzędzie do analiz biznesowych - Tableau. Jest to program pozwalający na przeanalizowanie nawet bardzo dużej grupy danych wykorzystując ich wizualizacje. Można dzięki niemu tworzyć interaktywne tablice, które pozwolą szybciej zrozumieć pewne elementy i schematy, a także w łatwiejszy i przejrzystszy sposób przekazać wnioski dalej. Szkolenia z tableau są dostępne na rynku w przystępnej cenie. 
Dzięki pomocy firmy szkoleniowej zrozumiesz program od podstaw. Nauczysz się importować i łączyć dane z przeróżnych źródeł, efektywnie je wizualizować, tworzyć raporty, a także budować interaktywne jedno okienkowe tablice zwane dashboardami. W pracy analityka danych nie sposób się nudzić. Monotonia nie dotyka tej branży. Cały czas stawiane są przed specjalistami tej branży nowe, ciekawe i rozwijające zadania. Jeżeli chcesz coś zmienić, zacznij już teraz! Szkolenia z Tableau czekają, sprawdź na stronie https://newdatalabs.com/tableau-szkolenia/

Fotografie:

narzędzie do analiz biznesowych

praca z danymi

szkolenia z tableau

Twój komentarz